İşimize Sahip Çıkıyoruz

Hizmet sektörü ciddi bir tecrübe ve güvenirlik gerektirir. Üst düzey kalite anlayışıyla, hizmet sektörünün bir çok alanında örnek işler ortaya çıkarması, Hayat Group’un tüm çalışanları için gerçek bir kaliteli hizmet anlayışını deneyimleme imkânı sağlamaktadır. Hayat Group olarak üstlendiğimiz projelerin; müşteri memnuniyetlerini üst düzeyde tutarak devam ediyor olması, çalışanlarımız için ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Bu durum çalışan memnuniyetinin üst düzeyde olmasının en büyük etkenlerinden birisidir.

Modern İnsan Kaynakları uygulamalarıyla birlikte; işe alım süreci, kariyer gelişimi imkânı, ücretlendirme politikası ve yan haklar, performans yönetimi alanlarında güncel ve bilimsel altyapısı olan sistemleri takip etmekteyiz.

İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; mutlu, sağlıklı ve motivasyonu yüksek çalışanlarımıza, etkin sistemsel altyapı ve kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunarak organizasyonumuzun sürekli gelişmesini ve başarılı olmasını sağlamaktır.

Gelecek algımızı; firmamıza emanet edilmiş projelerin üstesinden gelebilmiş, alanında kendini ispatlamış çalışanlarla hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu kalite değerine ulaşmış bir organizasyon oluşturmaktadır.

Bizden Biri Olmak İçin

Tecrübeli ya da yeni mezun adaylar için iş fırsatları oluşabilmektedir. Tüm pozisyonlar için adaylardan temel beklentilerimiz;

  • Kendine Güven
  • Pozitif Düşünebilme
  • Yeniliklere Açıklık
  • Kuvvetli İletişim ve İkna Becerisi
  • Takımdaşlık Ruhu
  • Kendini Motive Edebilme Becerisi