Genel Bakış

Tasarım süreci boyunca, her zaman şehre sadece sembolik bir yapı getirmek değil, aynı zamanda yaygın bir miras bırakmak isteyen İstanbul kentinden ilham aldık.

LOTUS TOWERS, saf hava ve modern şehir ile birlikte yeşil bir değer getiren iki benzersiz kulenin elit bir karışımıdır.

Bu iki kule, Avrupa'nın en büyük tıbbi kompleksinin açılmasından sonra bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve günde yaklaşık 60.000 hastaya hizmet veren 10.000 yatak kapasitesi vardır.

Bu kulelerden biri, İstanbul Havalimanı ve tıbbi kompleksin açılmasından sonra bölgede yüksek talep gören kısa süreli konaklama müşterileri için konaklama sağlayan küçük boyutlu dairelere sahip bir otel hizmet dairesi olarak tasarlanmıştır.

İkinci bina, vadi üzerinde özel bir manzaraya sahip olacak daha büyük bir daireye sahip olacak elit bir konut olarak tasarlanmıştır.

Proje, profesyonel bir operatör, konutlar, ofisler ve vadiye ve yeşil alanlara bakan ticari alanlar tarafından yönetilen otel hizmetleri daireleriyle bir araya geliyor.

Proje, alışveriş alanı, ofisler, spor alanı ve havuz dahil olmak üzere diğer sosyal tesisleri içerecektirProje, başakşehir'deki eşsiz konsepti ile müsterimiz için cazip bir yüksek getiri biçimi olarak görülüyor.

  • DurumDevam Ediyor
  • Arsa774 m²
  • LokasyonBaşakşehir, İstanbul
  • İnşaat Alanı34000 m²
  • Teslim Tarihi2023